Produkty

Miski wc bezkołnierzowe Cavally – łatwe do utrzymania w czystości

Miski wc bezkołnierzowe Cavally – łatwe do utrzymania w czystości

Czyszczenie toalety to czynność, której nikt nie lubi. Nic dziwnego – jest to spowodowane tym, że w środku gromadzą się bakterie, przez co jest to jedno z najmniej higienicznych miejsc w całej łazience. Oprócz tego wewnątrz wc gromadzi się również kamień, który bardzo trudno usunąć. To on powoduje, że toaleta wydaje się brudna, mimo że jest czyszczona regularnie. Jak sobie poradzić z tym problemem? W naszej kolekcji misek bezkołnierzowych Cavally znajdziesz modele, które stworzyliśmy specjalnie z myślą o łatwym i skutecznym czyszczeniu.

Kompakty wc bezkołnierzowe

Kompakty wc bezkołnierzowe są łatwe w czyszczeniu, ponieważ nie posiadają kołnierza. Kiedyś takie modele były znacznie droższe niż standardowe miski. Jednak przez wzgląd na ich praktyczność i wygodę korzystania uznaliśmy, że ich cena powinna być przystępna. Tak, by każdy mógł sobie pozwolić na zakup tego praktycznego rozwiązania.

kompakty wc bezkołnierzowe

Miski wc bezkołnierzowe – co je wyróżnia?

Na czym polega różnica pomiędzy tradycyjnymi sedesami a miskami wc bezkołnierzowymi? Te pierwsze mają zakrzywiony kołnierz, pod którym gromadzą się osad i bakterie. Niestety, nawet częste czyszczenie nie pomaga pozbyć się tego problemu. Brak kołnierza w misce wc sprawia, że podczas spłukiwania woda usuwa większość bakterii. Dzięki temu czyszczenie toalety jest znacznie łatwiejsze.

Wygodne sprzątanie

W naszej ofercie sedesy Cavally są dostępne również w wersji przeznaczonej do montażu ściennego. Takie rozwiązane znacznie ułatwia mycie podłogi, ponieważ nie trzeba manewrować pomiędzy stojącymi elementami wyposażenia.

miski wc bezkołnierzowe

Deska sedesowa z funkcją szybkiego demontażu

Ciekawą propozycją są również deski sedesowe z funkcją szybkiego demontażu. To dobra opcja, zwłaszcza jeśli planujesz gruntowne porządki. Szybko zdemontujesz deskę i z łatwością wyczyścisz pod nią powierzchnię.

Zaokrąglony kształt

W tradycyjnych sedesach często można spotkać się z wieloma zakamarkami. Gromadzą się tam bakterie i kurz, przez co trudno jest utrzymać je w czystości. Zaokrąglony kształt miski sprawia, że znacznie łatwiej jest ją wyczyścić na zewnątrz.

Doradca Dział wykończenie

Dział Wykończenie

Powiązane artykuły

Montaż sedesu podwieszanego – instrukcja

Montaż sedesu podwieszanego – instrukcja
Podwieszany sedes to charakterystyczny element nowoczesnej łazienki. Gdy przykręcisz stelaż do ściany i sprytnie ukryjesz komponenty toalety w zabudow...
Czytaj więcej

Gotowi na wyzwanie? Łazienka na poddaszu

Gotowi na wyzwanie? Łazienka na poddaszu
Aranżowanie łazienki pod skosem to wyzwanie, jednak przy odrobinie wysiłku możemy stworzyć nie tylko funkcjonalne, ale i piękne wnętrze. Jak wykorzyst...
Czytaj więcej

Montaż WC podtynkowego – Jak wykonać to poprawnie?

Montaż WC podtynkowego – Jak wykonać to poprawnie?
Nowoczesne aranżacje łazienek doskonale ukrywają wszelkie podłączenia kanalizacyjne i rury. Podstawowym wyposażeniem stają się zestawy podtynkowe zar&...
Czytaj więcej

Komentarze

Ocena i komentarz dla:

Miski wc bezkołnierzowe Cavally – łatwe do utrzymania w czystości